Ambasadorzy Samsung Galaxy S9+

Mamy dla Was inspirację od naszych blogerów. Zobaczcie jakie funkcje Galaxy S9+ wykorzystują w podróży, aby zrobić perfekcyjne zdjęcia niezależnie od warunków oświetleniowych.

Aleksandra Świstow

Aleksandra Świstow

Dziennikarka i socjolożka, uzależniona od pisania pasjonatka podróży, miłośniczka gór i rozgadana pilotka wycieczek do Azji. Autorka bloga Pojechana.pl i książki "Laowai w wielkim mieście. Zapiski z Chin". Laureatka Travelerów National Geographic Polska 2014 w kategorii Blog Roku.

Jeremiasz Gądek

Jeremiasz Gądek

Jest absolwentem Instytutu Geografii i Gospodarki Przestrzennej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Podczas studiów odkrył swoje dwie największe pasje - podróże i nieco później fotografię. Od tamtego czasu geograficzne ukierunkowanie do poznawania świata nierozłącznie wiąże z pasją fotografowania krajobrazu. Natura z całym pięknem, różnorodnością kolorów jest jego inspiracją, a świt to zdecydowanie jego ulubiona pora dnia, nie tylko ze względu na piękne widoki, idealne światło i mgły, ale także na wszechogarniającą ciszę i spokój.

Damian Stęporowski

Damian Stęporowski

Głodny przygód eksplorator miejskiej architektury. Współpracując z wieloma markami, tworzy barwny, charyzmatyczny kontent doceniany przez szerokie grono odbiorców w social media. Od 8 lat trenuję parkour i wspinaczkę, co ukształtowało jego charakter.

Oliwia Papatanasis

Oliwia Papatanasis

Kształciła się na filologa i dziennikarza, zajmuje się fotografią i promocją kultury. Wyrusza w świat kiedy tylko może, a w wolnych chwilach dzieli swoimi pasjami online. Pisze o podróżach, ale przede wszystkim fotografuje. Czasem wyjeżdża sama, by wmieszać się w tłum, móc na spokojnie wczuć w klimat miejsca i spróbować poznać je choć trochę lepiej. Innym razem w grupie wyrusza zdobywać górskie szczyty, przemierzać wilgotne jaskinie lub zachwycać się podwodnym światem. 

Paweł Sołtysiński

Paweł Sołtysiński

Tancerz, fotograf i twórca filmów z Sopotu. Uwielbia podróże i wiążące się z nimi poznawanie przeróżnych ludzi i kultur z całego świata. Twierdzi, że grawitacja nie została stworzona dla niego, dlatego jego ulubionym tematem do zdjęć i filmów jest lewitacja w każdej możliwej formie. Prozi jest pozytywnym gościem zawsze gotowym na nowe przygody. 

Szymon Nitka

Szymon Nitka

Jest turystą rowerowym i narciarskim, wychowanym jeszcze w czasach PTTK.
Podróżuje po Polsce i Europie podczas jedno- i wielodniowych wędrówek.
Lubi przestrzeń, wolność i kontakt ze światem, jakie daje podróżowanie rowerem. Ulubione miejsca - wyjątkowy Beskid Niski, aktywne Góry Izerskie, klimatyczne Podkarpacie, wspaniałe Dolomity, ciekawa Brandenburgia.
Od kilku lat prowadzę blog podróżniczy Znajkraj, gdzie dzieli się relacjami z najciekawszych aktywności na rowerze i na biegówkach.